The City Survival Report

Pokračování »

Video 1x 988x zobrazeno

Steel Hunt

Graffiti video ze Slovenska. Délka videa přes 30 minut, 100% trains z různých koutů evropy.

Video Ox 42x zobrazeno

Berlin Kidz 2 Fuck The System DVD

Video Ox 54x zobrazeno

Side Effect – DVD OUT NOW!

Brno dává opět znamení, že místní graffiti scéna rozhodně nespí. Po delší době a po sérii videií East side a Usual suspects přichází na svět další videosnímek, tentokrát s názvem Side effect. Toto graffiti video mapující převážnou část lokální scény vychází pod značkou labelu Disgrafix, který již od konce devadesátých let vytváří vizitku Brnu, co se graffiti prezentace týče.

Video Side effect je koncepčně postaveno tak, že diváka vtáhne do atmosféry nejen vlaků, ale i ulice, kde se předvedou vybraní handstylers. Samozřejmostí jsou jak samotné akce, tak i průjezdy a záznam výsledků, to vše v necelé hodině videa, které je rozděleno do následujících kapitol: Regional trains, street, trams, subways, tours a pantograf special.

Writers zapojení do tohoto projektu natáčeli aktivně přibližně poslední rok, ovšem výsledné video mapuje aktivity mezi lety 2015-2017. Jak je již z rozdělení kapitol patrné, kamery se podívaly i mimo území ČR a to do Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, či například do Jihoafrické republiky.

Video Ox 62x zobrazeno

6.1.2018 / Chrom jam / Pardubice

chrom_jam004

fotoreport z jamu

edit: doplněno video

Pokračování »

Graffiti report, Video Ox 342x zobrazeno

Radical Hot Xmass !

xmas2017

Štastný a veselý

PF2018

Radical funguje 17 let !!!

Novinka 2x 251x zobrazeno

2.12.2017 / Pantograffiti jam / Brno

se057

fotoreport z jamu

Pokračování »

Graffiti report Ox 176x zobrazeno

28.4.2018 / Graffiti Rock Jam vol. 11 / Třebíč

rockjam_trebic_2018

Již 11. rokem proběhne Graffiti Rock Jam v Třebíči na stěně kolem fabriky PBS. Začátek akce opět v 11:00 a na místě bude již tradičně zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.

FB info

Pozvánka Ox 105x zobrazeno

2.12.2017 / Side Effect Premiéra a Pantograffiti jam / Brno

se029

Brno dává opět znamení, že místní graffiti scéna rozhodně nespí. Po delší době a po sérii videií East side a Usual suspects přichází na svět další videosnímek, tentokrát s názvem Side effect. Toto graffiti video mapující převážnou část lokální scény vychází pod značkou labelu Disgrafix, který již od konce devadesátých let vytváří vizitku Brnu, co se graffiti prezentace týče.

Video Side effect je koncepčně postaveno tak, že diváka vtáhne do atmosféry nejen vlaků, ale i ulice, kde se předvedou vybraní handstylers. Samozřejmostí jsou jak samotné akce, tak i průjezdy a záznam výsledků, to vše v necelé hodině videa, které je rozděleno do následujících kapitol: Regional trains, street, trams, subways, tours a pantograf special.

Writers zapojení do tohoto projektu natáčeli aktivně přibližně poslední rok, ovšem výsledné video mapuje aktivity mezi lety 2015-2017. Jak je již z rozdělení kapitol patrné, kamery se podívaly i mimo území ČR a to do Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, či například do Jihoafrické republiky.

Pokračování »

Pozvánka Ox 1 042x zobrazeno

Otrokovice legální zóny

otrokovice014

fotoreport z legálních zón od Amera

Pokračování »

Graffiti report 1x 395x zobrazeno