Archív pro ‘Novinka’ kategorii

Radical Hot Xmass !

Sobota, Prosinec 23rd, 2017
xmas2017

Štastný a veselý

PF2018

Radical funguje 17 let !!!

Radical Hot Xmass !

Sobota, Prosinec 24th, 2016
xmas2016

Štastný a veselý

PF2017

Radical Hot Xmass !

Čtvrtek, Prosinec 24th, 2015
christmas-harem-babes_w

Štastný a veselý

PF2016

Radical wear 2015

Pondělí, Červen 8th, 2015
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nová Radical trika / mikiny ! Design od Pepíčka !

edit: hotovo !

(Celý příspěvek…)

Radical Hot Xmass !

Středa, Prosinec 24th, 2014
radical_hot_xmass

Štastný a veselý

PF2015

.

Radical Xmass and Happy New Year !!

Úterý, Prosinec 24th, 2013
christmas_jam3

PF 2014

StreetFiles.org končí !!!

Čtvrtek, Březen 14th, 2013
streetfiles

K 30.dubnu 2013 má dojít ke konci fungování legendarniho graffiti webu Streetfiles. V dnešní době jednoho z největších online center graffiti komunity.  Do nedávna byl plánován nový engine webu se spoustou vylepšení, k tomu již zřejmě nedojde důvodů je více, nedostatek financí na provoz a nějaké nedořešené smluvně/provozní věci – viz info na jejich blogu. Velkým problémem jsou i „nezvaní hosté“ kterým informace z webu usnadňovali práci….
Doufám, že se situace změní, nějak se domluví a web zůstal v provozu…. pokud ne snad vznikne nějaký nový projekt nebo se graffiti přestěhuje na jinou socialní síť…. možností je spousta… například Google+

//edit: neoficiální náhrada: Streetfile.es; StreetStyler

Graffiti fórum jede !

Úterý, Leden 22nd, 2013
radical_forum2

Po delší odmlce bylo znovu zprovozněno Graffiti fórum. Staré fórum bylo bohužel natolik poškozeno, že již nešlo obnovit. Je potřeba nová registrace ! Základní informace a témata byly přeneseny a aktualizovány. Nyní pracujeme na novém dezajnu….

Pokud narazíte na nějaké problémy špatnou funkčnost atd pište upozornění na fórum díky. Ještě není vše odladěno a nastaveno jak by bylo potřeba…

Fuzz One – Dětství v Bronxu/Last of the Oldschool

Sobota, Říjen 1st, 2011

FUZZ WEb Vincent Fedorchak se narodil roku 1962 a po rozvodu rodičů se s matkou odstěhoval z idylického prostředí Gary (Indiana) do New Yorku. Psal se rok 1970 a Vince brzy také začal psát a stal se jedním z opravdových průkopníků a legend fenoménu graffiti. Dnes se jako dospělej chlápek nad svým životem zamýšlí a rozhodl se svoje vzpomínky vtisknout do papíru a vydat knižně. Měl jsem možnost držet v rukách a opakovaně přečíst dvě jeho knihy (A Bronx Childhood, Last of the Oldschool) a dojem kterej jsem z nich získal, mě nutí se o ten zážitek podělit s kýmkoliv, kdo by to mohl taky ocenit.

První kniha nazvaná A Bronx Childhood postupuje chronologicky od roku 1970 až do roku 1977 a zachycuje tak éru počátků, experimentování a profilování v graffiti. Obrovskou sílu mají text doprovázející barevné fotografie, na kterých je dobový New York, stanice metra, omšelý, tagama posypaný zdi, Vince samotnej, nespočet jeho parťáků a především barvama sršící piecy na vlacích. Většina pieců jsou Vincentovi vlastní, ale objeví se tu třeba i věci od lidí jako Comet, Jester I, Boots 119, Dondi nebo Solid. Výčet Vincentových jmen je zajímavá věc sama o sobě. Psal jména jako Popeye, Vin, Fuzz One, Lord 138, Ivory, Prince, DJ, Solid (nespočet pieců za zesnulýho parťáka), Top170, Lovemachine79 nebo GOD 2, ale uvádí, že počet jmen který psal pořádně je celkem 64.

(Celý příspěvek…)

Radical is ready to bomb !!!

Úterý, Březen 24th, 2009

radical_ready.jpg Dochazí k historické události, po 8 letech existence Radicalu se mění celkový dizajn a engine webu. Starý dizajn, co v určitých úpravách vydržel dodnes, byl upravený zkušební web, na kterém jsem se učil dělat internetové stránky. Spousta lidí, co sem dnes chodí, v době vzniku webu tahalo kačera. Radical byl spuštěn v roce 2000 a je nejstarším pravidelně aktualizovaným graffiti webem v Čechách. Web jsem nově postavil na redakčním systému WordPress s dizajnem od Tymera (díky moc) a může na něm jednoduše pracovat víc lidí pro častější a aktuální updaty. Proto vás chci vyzvat, abyste mi napsali, kdo máte zájem o spolupráci. Hledám redaktory, fotografy a hlavně aktivní writers, co budou dodávat fotky. Mám s Radicalem velký plány, chci aby se z něho stal největší český graffiti web, a k tomu potřebuju vaší aktivní pomoc. Průběžně budu aktualizovat galerii a dávat do ní fotky všech důležitejch writers, crew a jamů, co mám v archívu. Mám připraveno spoustu zajímavýho materiálu, ale bez vašich fotek by Radical fungovat nemohl. Web je pořád v pracovní verzi, proto pokud narazíte na nějaký nedostatky nebo chyby, tak mi napište přes kontaktní formulář. Budu sem průběžně doplňovat fotky a texty, na důlezité věci budu upozorňovat na hlavní stránce.
Doufám že se Vám bude Radical líbit a že se budete aktivně spolupodílet na jeho obsahu. Podpořte Radical a dejte logo nebo baner na svůj fotolog nebo stránky. Díky. Vaše názory a připomínky pište do komentářů pod článek.