Archív pro ‘Video’ kategorii

Rozhovory / Walkie Talkie / PastaPoint

Pondělí, Prosinec 6th, 2021

(Celý příspěvek…)

No Money Still Vacation – Episode 1

Pondělí, Listopad 15th, 2021

8 minutes of pure action painting subways and trains in Paris and Praha, watch this Postcard from Kiss for some great styles.

ABOUT: ORION

Čtvrtek, Červen 10th, 2021

Další vzpomínkový video nad fotkama z edice GRAFFNECK ABOUT: tentokrát s Orionem.

TISSUE FOR OUR ISSUE

Úterý, Květen 11th, 2021

Rozhovor – Vetřelec z Molotow Praha

Čtvrtek, Duben 22nd, 2021

Vetřelec z Molotow Praha – Brno, Ostrava, xchat, šotouše a samozřejmě..

ABOUT: LA4 zavzpomínal na počátky pražské graffiti scény

Středa, Březen 24th, 2021

Film nejen pro pamětníky. Poslední panel LA4 už bohužel smazali a ani ve Vršovickém yardu se to nedá ověřit, ale pořád platí, že Lavor je jedna z nejzásadnějších postav pražské graffiti a rap scény. Svojí malovací historii shrnul v tracku 1994 – 2004, ale jeho precizní archívy se dají považovat za zlatou truhlu vzpomínek na 90 léta. Zde je menší náhled do jednoho z šanonů s autorovo komentářem. Sci-fi forever.

Praha, Kampa 2020

Zioner / COM, DSTS, UKS

Pátek, Březen 12th, 2021

(Celý příspěvek…)

Praha 2001 spliff odyssey

Pátek, Únor 26th, 2021

Booo YA!!
Trvalo to kurva dlouho, já vím, ale je to tady! Nemožné se stalo trošku reálné, a realně se to povedlo! Předně bych rád poděkoval jednomu z věrných který přetáhl tenhle klenot ze staré VHS videokazety do digitalního formátu a tím je ma Man KESA!!!! Slovo dalo slovo, a další dík je pro „starýho dobrýho“ Wringera který mi dal svojí důvěru a nechal mi prostor na tomhle propálenym webu.. tak to by k úvodu snad stačilo…

Tak co tu máme?
Praha 2001 Spliff odyssey
Video, který sem natáčel střídavě já, Bond, Roft a kluci, co sme jim vrazili kameru do ruky.. Stará škola.. Tagy, chromy, panely, wholecary.. Začátek je bez zvuku, autentické kecy… Odpočívej v pokoji, Tondo.. Každopádně už v tom nejsi sám, už je Vás tam celkem gang.. RIP.. Do zbytku videa jsem tenkrát nahrál techno, rap a hard core.. Prostě všechno, co sme tenkrát poslouchali.. Boo ya! Vím, že devadesátky už jsou nenávratně pryč, už bylo na čase přestat brečet a začít něco dělat..

Taxem zase zpátky.. budu Vás srát jako hovno.. Už ste si všimli, že sem začal zase fotit a psát nějaké příspěvky sem na Radical, a taky na Czech Graffiti Reporter.. Nikdy není pozdě.. Nostalgie je fajn, ale žít minulostí nelze.. Pochopte to Boys.. Graffiti je v první řadě o svobodě.. Ještě jedna věc..tahle moje reinkarnace nepřišla jen tak.. Má to na svědomí CBD.. A taky můj pokročilý věk… Dost bylo keců.. Tohle musíš zholit Kámo!!!

MadMan-C(BD) aka Dědek One

CMYQuarantine

Pátek, Leden 8th, 2021

„CMYQuarantine“. Jak název napovídá, myšlenkou bylo využití barevného modelu CMYK, který se skládá z Cyan (azurová), Magenta (purpurová), Yellow (žlutá) a Key (černá).

Video zachycuje desítky panelů této barevné kombinace v různých variacích a za pomoci tónů šedé od bílé až po černou. Kamera se podívala nejen na různá místa České republiky, ale i za hranice a to do Belgie, Rakouska, Maďarska, či k bratrům na Slovensko.

Break card and shut up !

Sobota, Leden 2nd, 2021

(Celý příspěvek…)