Archív pro ‘Video’ kategorii

ONE STEP BEYOND / FULL MOVIE

Úterý, Duben 24th, 2018

Toronto, Vancouver, San Francisco, Los Angeles, Chicago, Mexico City, Cape Town, Manila, London, Praha, Budapest, Ankara, Tbilisi, Yerevan, Brno…

One Step Beyond, as the name itself already implies, is the movie that will take you out of the ordinary life and daily stereotype. Actors are weird and not too physically fit people . In any city they visit they are interested only in local food, where to get bolt cutters, always have charged grinder, where to steal fridge magnet for their mums and spent as much time as possible tens of meters under the ground. Only there they experience the real sightseeing and unforgettable moments.

ONE MORE SLUT IN DA HOOD VOL.1

Neděle, Duben 15th, 2018

OMS!CRU

The City Survival Report

Úterý, Duben 10th, 2018

(Celý příspěvek…)

PAPAS 4

Neděle, Duben 8th, 2018

Steel Hunt

Pondělí, Únor 12th, 2018

Graffiti video ze Slovenska. Délka videa přes 30 minut, 100% trains z různých koutů evropy.

Berlin Kidz 2 Fuck The System DVD

Středa, Únor 7th, 2018

Side Effect – DVD OUT NOW!

Pondělí, Únor 5th, 2018

Brno dává opět znamení, že místní graffiti scéna rozhodně nespí. Po delší době a po sérii videií East side a Usual suspects přichází na svět další videosnímek, tentokrát s názvem Side effect. Toto graffiti video mapující převážnou část lokální scény vychází pod značkou labelu Disgrafix, který již od konce devadesátých let vytváří vizitku Brnu, co se graffiti prezentace týče.

Video Side effect je koncepčně postaveno tak, že diváka vtáhne do atmosféry nejen vlaků, ale i ulice, kde se předvedou vybraní handstylers. Samozřejmostí jsou jak samotné akce, tak i průjezdy a záznam výsledků, to vše v necelé hodině videa, které je rozděleno do následujících kapitol: Regional trains, street, trams, subways, tours a pantograf special.

Writers zapojení do tohoto projektu natáčeli aktivně přibližně poslední rok, ovšem výsledné video mapuje aktivity mezi lety 2015-2017. Jak je již z rozdělení kapitol patrné, kamery se podívaly i mimo území ČR a to do Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, či například do Jihoafrické republiky.

6.1.2018 / Chrom jam / Pardubice

Sobota, Leden 27th, 2018
chrom_jam004

fotoreport z jamu

edit: doplněno video

(Celý příspěvek…)

2D Force

Pondělí, Říjen 30th, 2017

Pražské graffiti video z roku 2008

FCK BuFF STP 5Y5T3M

Pondělí, Říjen 9th, 2017

Nové video z Ostravy