Archív pro ‘Pozvánka’ kategorii

28.4.2018 / Graffiti Rock Jam vol. 11 / Třebíč

Pondělí, Duben 23rd, 2018

Již 11. rokem proběhne Graffiti Rock Jam v Třebíči na stěně kolem fabriky PBS. Začátek akce opět v 11:00 a na místě bude již tradičně zajištěn pitný režim i občerstvení, stejně jako mobilní Pantograff art store stánek s prodejem barev, latexů atd.

FB info

(Celý příspěvek…)

5.5.2018 / Colorfull Graffiti jam / Trutnov

Neděle, Duben 22nd, 2018
trutnov_jam2018

Místo konání je stále stejný, legál pod hlavním vlakovým nádraží na nivách v Trutnově. Občerstvení bude na místě, stejně jako barvy na prodej. Nebude chybět hudba a nově bude na místě i grill.. :)

FB info

19.5.2018 / Pantograffiti jam vol.8 / Brno stěna Zetor

Středa, Duben 18th, 2018
pantograffiti_jam_2018

V sobotu 19. 5. 2018 se Brno oficiálně probudí ze zimního spánku a to prvním graffiti jamem pod vlajkou Panto Graff v této sezóně. Jak je již zvykem, odpoledním programem to neskončí a večer se můžete těšit na první hiphopový mejdan v klubu Herna.

(Celý příspěvek…)

2.12.2017 / Side Effect Premiéra a Pantograffiti jam / Brno

Pondělí, Listopad 27th, 2017
se029

Brno dává opět znamení, že místní graffiti scéna rozhodně nespí. Po delší době a po sérii videií East side a Usual suspects přichází na svět další videosnímek, tentokrát s názvem Side effect. Toto graffiti video mapující převážnou část lokální scény vychází pod značkou labelu Disgrafix, který již od konce devadesátých let vytváří vizitku Brnu, co se graffiti prezentace týče.

Video Side effect je koncepčně postaveno tak, že diváka vtáhne do atmosféry nejen vlaků, ale i ulice, kde se předvedou vybraní handstylers. Samozřejmostí jsou jak samotné akce, tak i průjezdy a záznam výsledků, to vše v necelé hodině videa, které je rozděleno do následujících kapitol: Regional trains, street, trams, subways, tours a pantograf special.

Writers zapojení do tohoto projektu natáčeli aktivně přibližně poslední rok, ovšem výsledné video mapuje aktivity mezi lety 2015-2017. Jak je již z rozdělení kapitol patrné, kamery se podívaly i mimo území ČR a to do Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, či například do Jihoafrické republiky.

(Celý příspěvek…)