Archív pro ‘Pozvánka’ kategorii

16.11.2019 / Color Company video + Chrom jam / Brno

Čtvrtek, Říjen 17th, 2019
colorcompany2019

COLOR COMPANY GRAFFITI VIDEO PREMIERE & GRAFFITI BRNO CHROME JAM

(Celý příspěvek…)

2.12.2017 / Side Effect Premiéra a Pantograffiti jam / Brno

Pondělí, Listopad 27th, 2017
se029

Brno dává opět znamení, že místní graffiti scéna rozhodně nespí. Po delší době a po sérii videií East side a Usual suspects přichází na svět další videosnímek, tentokrát s názvem Side effect. Toto graffiti video mapující převážnou část lokální scény vychází pod značkou labelu Disgrafix, který již od konce devadesátých let vytváří vizitku Brnu, co se graffiti prezentace týče.

Video Side effect je koncepčně postaveno tak, že diváka vtáhne do atmosféry nejen vlaků, ale i ulice, kde se předvedou vybraní handstylers. Samozřejmostí jsou jak samotné akce, tak i průjezdy a záznam výsledků, to vše v necelé hodině videa, které je rozděleno do následujících kapitol: Regional trains, street, trams, subways, tours a pantograf special.

Writers zapojení do tohoto projektu natáčeli aktivně přibližně poslední rok, ovšem výsledné video mapuje aktivity mezi lety 2015-2017. Jak je již z rozdělení kapitol patrné, kamery se podívaly i mimo území ČR a to do Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, či například do Jihoafrické republiky.

(Celý příspěvek…)