Archív pro ‘Text’ kategorii

Reflex – Graffiťáci po 25 letech

Sobota, Leden 19th, 2019
reflex2018_index

Článek z časopisu Reflex – Graffiťáci po 25 letech

(Celý příspěvek…)

Terrorist mag n.4

Neděle, Prosinec 9th, 2018
terorist_4_index

Čtvrté číslo legendárního pražského graffiti magu Terrorist z roku 2000 !

(Celý příspěvek…)

Gdaňsk!

Středa, Červenec 17th, 2013

gdansk008 Minulej týden jsem byl se svojí holkou v Gdaňsku a vyfotil tam pár fotek. Byl jsem tam už po čtvrtý v průběhu několika let a myslim, že můžu objektivně říct, že to město je skvělý. Poprvé jsem tam vlastně jel na popud svýho kamaráda o.cana a nelitoval jsem toho ani chvilku. Narazili jsme tam na velmi příjemný a pohostinný lidi a přesvědčili se, že to, co si myslí čech o polákovi, platí jenom jedním směrem. Obráceně tahle národně-předsudková debilita nefunguje. Polák na čecha neplive, ale je jím nadšenej, bere ho k sobě do bytu a vožírá ho za svoje prachy místním pivem a vodkou. Stejně tak nadšenej je českou knihou a českým filmem. Já přiznávám, že moc polskejch knih neznám a s filmem je to ještě horší. Ale předsudky jsem přehodnotil.

Byli jsme tam na divadelním festivalu, kterej se tam každoročně koná. Ve stejnou dobu probíhal na sídlišti ve čtvrti Zaspa i festival Mural artu, kterej jsem vynechal, ale zpětně jsem koukal, že tam byl mimo jiný i Cakes/Point.

(Celý příspěvek…)

Train Killers – Monsters Of Art !

Pondělí, Leden 3rd, 2011
moas101

Přeložený článek z časopisu FRONT

(Celý příspěvek…)

Paint Nuts 1/1995 – pražský graffiti mag !

Neděle, Červen 20th, 2010
paint_nut

Černobílý časopis z graffiti pravěku z roku 1995 z doby kdy v Praze vládli TCP, DSK, DNA, …. Rozhovory s prodejcem barev, se Senzorem z DNA a DWANEm ze Švédska … Starší můžou zavzpomínat a mladý uvidí jak to kdysi chodilo…… (Thx Demizon)

(Celý příspěvek…)

Zpověď writera

Úterý, Březen 16th, 2010
indigo001.jpg

Jeden z legendárních pražských writerů vzpomíná na zlaté časy. Exkluzivně pro czechoriginalfashion.cz popisuje svůj příběh od setkání s prvním piecem na protějším paneláku po adrenalinové tvůrčí výpravy po Evropě…

(Celý příspěvek…)

Graffiti z Bbaráku

Pátek, Srpen 21st, 2009
bbarak-logo.jpg

Graff-fotky a rozhovory z časopisu Bbarák.

(Celý příspěvek…)