2.12.2017 / Side Effect Premiéra a Pantograffiti jam / Brno

se029

Brno dává opět znamení, že místní graffiti scéna rozhodně nespí. Po delší době a po sérii videií East side a Usual suspects přichází na svět další videosnímek, tentokrát s názvem Side effect. Toto graffiti video mapující převážnou část lokální scény vychází pod značkou labelu Disgrafix, který již od konce devadesátých let vytváří vizitku Brnu, co se graffiti prezentace týče.

Video Side effect je koncepčně postaveno tak, že diváka vtáhne do atmosféry nejen vlaků, ale i ulice, kde se předvedou vybraní handstylers. Samozřejmostí jsou jak samotné akce, tak i průjezdy a záznam výsledků, to vše v necelé hodině videa, které je rozděleno do následujících kapitol: Regional trains, street, trams, subways, tours a pantograf special.

Writers zapojení do tohoto projektu natáčeli aktivně přibližně poslední rok, ovšem výsledné video mapuje aktivity mezi lety 2015-2017. Jak je již z rozdělení kapitol patrné, kamery se podívaly i mimo území ČR a to do Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, či například do Jihoafrické republiky.

Brno mělo vždy co nabídnout, jak kvalitou, tak kvantitou. Toto video je toho dalším příkladem a jeho tvůrci rozhodně nic nepodcenili. Atmosféra záběrů je podtrhnuta vybranou hudební stopou, kterou mimochodem podpořil i brněnský dj a producent Dj Opia.

K videu bude připravený také merchandise o jehož design se postaral handstyler Oliver (BF crew), stejně tak jako o celkový vizuál videa. O střih videa se postaral Vj Lose your eyes a celý projekt vznikl za podpory Pantograff art store Brno, kde bude možné také pořídit jak zmiňovaný merchandise, tak DVD s videem samotné.

se006

Křest videa a jeho premiéra proběhne již 2. 12. 2017 v brněnském klubu Favál, kde mimo jiné zahraje již zmiňovaný Dj Opia, graffiti pionýr a zakladatel místní graffiti scény. O rapovou show se postará Mc Pasr, který si na tuto akci připravil exkluzivní novinky. Mimo projekci samotného Side effect graffiti movie se na plátně objeví také bonusový materiál a další překvapení. Více info o této události naleznete zde: FB event.

Start 21:00, vstup 150,-.

se030

Při příležitosti této premiéry proběhne v Brně 2. 12. také graffiti jam, který proběhne od 11:00 na stěně Šmeral. Na místě bude Pantograff art store s prodejem barev, který tento jam i party organizuje.

se031

Nenech si tedy tuto akci ujít a vydej do Brna za kulturou. Nuda v Brně je totiž jen klišé! Sleduj pozvánku:

Oficiální trailer k videu:

https://www.facebook.com/Pantograffstore/
https://www.facebook.com/BRNOREPREZENT/
https://www.facebook.com/disgrafixmagazine/

kontakt: Pantograff

Sdílej !
+3
-1
  

Tvůj komentář